Кулер для корпуса OCYPUS GAMMA F12 UNI BK ARG (GAMMA-F12-BK3AM01U-GL)
Категории: Вентиляторы к корпусам
Набір із трьох вентиляторів для корпусу OCYPUS 120MM GAMMA F12 UNI BK ARGB REVERSE BLADE 3 IN 1 (GAMMA-F12-BK3AM01U-GL)
- Безкабельне підключення вентиляторів – забезпечення стабільного та акуратного внутрішнього простору.
- 8 + 18 ARGB-модулів із 16 мільйонами кольорів для плавних і витончених переходів відтінків.
- Рамки виконані з використанням дизайну інфініті-дзеркала нового покоління.
- PWM-керування дає змогу динамічно регулювати швидкість вентилятора залежно від різних сценаріїв використання.
- Гумові антивібраційні прокладки ефективно мінімізують резонансний шум.
- Конструкція з реверсивними лопатями забезпечує легку організацію внутрішнього повітряного потоку при збереженні акуратного зовнішнього вигляду.
| Уровень шума | 31 дБ |
| Управление скоростью вращения | за счет PWM |
| Страна производства | Китай |
| Тип разъема подключения | 4-pin |
| Тип подшипника | FDB Bearing (гидродинамический) |
| Потребляемая мощность | 1.92 Вт |
| Размер | 123 x 120 x 25 мм |
| Подсветка | ARGB |
| Средняя наработка на отказ (MTBF) | 100000 ч |
| Потребляемый ток | 0.16 А |
| Модель | GAMMA F12 UNI BK ARG |
| Напряжение питания вентиляторов | 12 В |
| Номинальная скорость вращения | 800RPM |
| Максимальная скорость вращения | 1800RPM |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Дополнительно | антивибрационные крепления |
| Давление | 1.65 мм H2O |
| Диаметр вентиляторов | 120 мм |
| Гарантия, мес | 24 |
| Воздушный поток | 53 CFM |
| Вес | 475 г |
| Артикул | GAMMA-F12-BK3AM01U-GL |
| Гарантия | 24 |
| Вес | 0.3 |
| Страна | Китай |
| Производитель | OCYPUS |
| Цвет | черный |