Модуль памяти для компьютера DDR5 32GB (2x16GB) 6000 MHz Beast White Kingston Fury (ex.HyperX) (KF560C36BWE2K2-32)
Категории: Модули памяти для компьютера
Модулі пам’яті Kingston FURY Beast DDR5 забезпечують новітні технології для ігрових платформ нового покоління. Пам’ять DDR5, що відрізняється вищою швидкістю, ємністю та надійністю, поставляється з набором розширених функцій, таких як накристальна функція виявлення та виправлення помилок (ODECC) для підвищення стабільності на екстремальних швидкостях, два 32-бітових підканали для підвищення ефективності та вбудована в модуль інтегральна мікросхема управління живленням для подачі енергії туди, де це найбільше необхідно.
Значне підвищення швидкості за рахунок подвоєння кількості блоків пам’яті (з 16 до 32) та тривалості імпульсів (з 8 до 16) виводить продуктивність пам’яті DDR5, ваших ігор та системних програм загалом на новий рівень.
Незалежно від того, чи розсуваєте ви межі сприйняття за допомогою екстремальних налаштувань в іграх, чи ведете пряму трансляцію з роздільною здатністю 4K+ або займаєтеся масштабними анімаціями та 3D-рендерингом, вам знадобляться модулі пам’яті Kingston FURY Beast DDR5, що поєднують в собі стиль і стиль.
Завдяки новим опціям, включаючи Intel XMP 3.0 або AMD EXPO, і двом новим специфікаціям розгону DDR5, до яких входять профілі для швидкості та таймінги, що налаштовуються, модулі пам’яті Kingston FURY Beast DDR5 відмінно підходять для сумісних рішень для розгону.
Значне підвищення швидкості за рахунок подвоєння кількості блоків пам’яті (з 16 до 32) та тривалості імпульсів (з 8 до 16) виводить продуктивність пам’яті DDR5, ваших ігор та системних програм загалом на новий рівень.
Незалежно від того, чи розсуваєте ви межі сприйняття за допомогою екстремальних налаштувань в іграх, чи ведете пряму трансляцію з роздільною здатністю 4K+ або займаєтеся масштабними анімаціями та 3D-рендерингом, вам знадобляться модулі пам’яті Kingston FURY Beast DDR5, що поєднують в собі стиль і стиль.
Завдяки новим опціям, включаючи Intel XMP 3.0 або AMD EXPO, і двом новим специфікаціям розгону DDR5, до яких входять профілі для швидкості та таймінги, що налаштовуються, модулі пам’яті Kingston FURY Beast DDR5 відмінно підходять для сумісних рішень для розгону.
| Форм-фактор памяти | 288-pin DIMM |
| Тип памяти | DDR5 |
| Тайминги | CL36-36-44-44 |
| Страна производства | Китай |
| Частота памяти | 6000 МГц |
| Также ищут | геймерская |
| Стандарты памяти | PC5-48000 |
| Проверка и коррекция ошибок (ECC) | нет |
| Примечание | Поставка товара возможна в ОЕМ-версии. То есть, товар может поставляться без сопровождающих материалов и дополнительных компонентов, в упаковке без оформления, гарантирующей только их безопасную транспортировку. |
| Подсветка | нет |
| Охлаждение | с радиатором охлаждения |
| Модель | DDR5 32GB (2x16GB) 6000 MHz Beast White |
| Объем памяти | 32 ГБ |
| Напряжение питания | 1.35 В |
| Количество модулей в наборе | 2 |
| Гарантия, мес | 60 |
| Буферизация | unbuffered |
| Артикул | KF560C36BWE2K2-32 |
| (Сборка) Потребляемая мощность | 6 Вт |
| (Сборка) Высота модуля памяти | стандарт |
| Гарантия | 60 |
| Вес | 0.01 |
| Страна | Китай |
| Производитель | Kingston Fury (ex.HyperX) |