Система жидкостного охлаждения ID-Cooling FX360 LCD PE
Категории: Системы водного охлаждения
ID-Cooling FX360 LCD PE - це потужна система рідинного охолодження, розроблена для ефективного охолодження сучасних високопродуктивних процесорів з високим тепловиділенням.
Насос оснащено 1.48-дюймовим LCD екраном, оточеним яскравим кільцем ARGB-підсвічування. Це поєднання динамічного підсвічування та відображення в режимі реального часу додає стилю та функціональності, роблячи його приголомшливим центральним елементом будь-якої збірки.
Програмне забезпечення для керування дозволяє відображати будь-який контент, створюючи повністю захопливу екосистему з інтуїтивно зрозумілим керуванням. Різноманітні барвисті теми дозволяють переглядати важливу системну інформацію у яскравих графічних стилях відображення.
Радіатор товщиною 27 мм пропонує на 37% більшу поверхню охолодження для покращеного розсіювання тепла та більшого об’єму рідини.
Кулер постачається з попередньо встановленими вентиляторами AP-120-K з трифазним шестиполюсним двигуном, який створює високий статичний тиск і забезпечує потужний повітряний потік для ефективного проникнення крізь ребра радіатора.
Завдяки керамічному підшипнику та швидкості обертання до 2900 об/хв, насос Gen-7 Pro забезпечує плавну, тиху роботу та тривалий термін служби навіть при постійних високих навантаженнях.
Насос оснащено 1.48-дюймовим LCD екраном, оточеним яскравим кільцем ARGB-підсвічування. Це поєднання динамічного підсвічування та відображення в режимі реального часу додає стилю та функціональності, роблячи його приголомшливим центральним елементом будь-якої збірки.
Програмне забезпечення для керування дозволяє відображати будь-який контент, створюючи повністю захопливу екосистему з інтуїтивно зрозумілим керуванням. Різноманітні барвисті теми дозволяють переглядати важливу системну інформацію у яскравих графічних стилях відображення.
Радіатор товщиною 27 мм пропонує на 37% більшу поверхню охолодження для покращеного розсіювання тепла та більшого об’єму рідини.
Кулер постачається з попередньо встановленими вентиляторами AP-120-K з трифазним шестиполюсним двигуном, який створює високий статичний тиск і забезпечує потужний повітряний потік для ефективного проникнення крізь ребра радіатора.
Завдяки керамічному підшипнику та швидкості обертання до 2900 об/хв, насос Gen-7 Pro забезпечує плавну, тиху роботу та тривалий термін служби навіть при постійних високих навантаженнях.
| Уровень шума | 34.3 dB |
| Тип подшипников | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Страна производства | Китай |
| Сокет | 1156 |
| Разъемы питания | 4-pin |
| Размеры вентиляторов | 120 х 120 х 28 мм |
| Подсветка | ARGB |
| Модель | FX360 LCD PE |
| Максимальный TDP | 350 Вт |
| Материал радиатора | алюминий |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Диаметр вентиляторов | 120 мм |
| Гарантия, мес | 12 |
| Воздушный поток | 88.75 CFM |
| Для процессоров | INTEL |
| Артикул | FX360 LCD PE |
| Вес | 2 |
| Страна | Китай |
| Производитель | ID-Cooling |
| Цвет | черный |
| Гарантия | 12 |