Видеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-16G-GAMING)
Категории: Видеокарты
Відеокарти ROG Astral, дизайн яких черпає натхнення з величі та краси космосу, демонструють нескінченну пристрасть ROG до дослідження й підкорення нових рубежів. ROG Astral GeForce RTX 5080 – перша лінійка відеокарт ROG із чотирма вентиляторами охолодження. Нові моделі оснащені також запатентованою випарною камерою, радіатором із підвищеною щільністю ребер, термопрокладкою для графічного процесора з фазовим переходом, покращеною системою живлення та іншими революційними рішеннями. Ці першокласні інновації, доповнені привабливим литим корпусом і металевим кронштейном для графічного процесора, забезпечують максимальну продуктивність, що дозволяє впоратися навіть із найвимогливішими іграми.
- ШІ для покращення графіки та підвищення продуктивності
NVIDIA DLSS 4 з Multi Frame Generation
- Миттєвий відгук
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
- Реалістична графіка
Повне трасування променів із нейронним рендерингом
- Віртуальні моделі людей і ШІ-помічники
NVIDIA ACE
- Прискорення творчого процесу
Інструменти та технології NVIDIA Studio для творчості
- Покращення якості відео з ШІ
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder 9-го покоління
- Продуктивність і надійність
Застосунок NVIDIA з драйверами Game Ready і Studio
- Найсучасніші технології для відтворення ігрової графіки
NVIDIA G-SYNC
| Тип системы охлаждения | активный |
| Тип памяти | GDDR7 |
| Частота ядра (Boost) | 2640 MHz |
| Форм-фактор | стандартная |
| Страна производства | Китай |
| Частота памяти | 30000 MHz |
| Также ищут | для стрима |
| Разрядность шины памяти | 256 Bit |
| Семейство графики | NVIDIA |
| Разъемы дополнительного питания | 16 pin |
| Совместимость с HDCP | есть |
| Разъемы | 2 x HDMI 2.1b |
| Размеры | 357.6 x 149.3 x 76 мм |
| Назначение | игровая |
| Модель | GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL GAMING |
| Объем встроенной памяти | 16 ГБ |
| Максимальное число дисплеев | 4 |
| Минимальная рекомендованная мощность блока питания | 850 Вт |
| Максимальное разрешение | 7680 x 4320 |
| Интерфейс | PCI-Express 5.0 |
| Количество вентиляторов | 4 шт |
| Гарантия, мес | 36 |
| Версия OpenGL | 4.6 |
| Графический чип | GeForce RTX 5080 |
| Вид охлаждения | кулер |
| Версия DirectX | 12 |
| Артикул | ROG-ASTRAL-RTX5080-16G-GAMING |
| (Сборка) Наличие низкопрофильной заглушки | Нет |
| (Сборка) Кол-во занимаемых слотов корпуса | 4 slot |
| (Сборка) Длина видеокарты, мм | 357.6 |
| Гарантия | 36 |
| Вес | 5 |
| Страна | Китай |
| Производитель | ASUS |